بازیکن 17 ساله اوورواچ از شرکت در رقابت ها سالانه 150 هزار دلار درآمد دارد – دیجیاتو – بانک مشاغل شهر

اگر از دنبال کنندگان اخبار بازی های ویدیویی باشید، از اهمیت و رشد مسابقات eSport در چند سال اخیر آگاه خواهید بود
دو تیم حاضر در این رقابت ها با نام های NRG esport و Cloud 9 برای جذب این بازیکن با نام مستعار sinatraa، مزایده بزرگی را برگزار کردند که در نهایت با پیروزی تیم NRG به پایان رسید. لازم به ذکر است که تیم NRG مجبور شد تا برای جذب این بازیکن، مبلغ تور ارزان ترکیه پیشنهادی خود را 50 هزار دلار بالا ببرد.

یکی از نکات جالب در رابطه با این قرارداد، سن پایین sinatraa بوده، به طوری که به دلیل نرسیدن وی به سن قانونی،  مادر این بازیکن، قرارداد او را امضا کرد. جدا از دریافت حقوق، این بازیکن از مزایای دیگر مانند بازنشستگی و بیمه نیز بهره خواهد برد و 50 درصد همه پاداش ها در طول مسابقات، به او تعلق خواهد گرفت.

میزان رشد این ورزش ها در چند سال اخیر به قدری قیمت تور مارماریس بالا بوده که به پیش بینی عده ای، این رقابت ها از نظر بیننده به زودی حتی با ورزش های پرطرفدار نیز قابل رقابت خواهند بود.

در پی همین اتفاقات، به تازگی بازیکن 17 ساله بازی اوورواچ، قرارداد کاری تازه ای به ارزش 150 هزار دلار در سال امضا کرده است. مبلغی قیمت تور کرمان که با حداقل دریافتی این رقابت ها، 100 هزار دلار فاصله دارد.

جالب است بدانید که در لیگ جاری، مجموع پاداش ها به رقم 3.5 میلیون دلار رسیده و قهرمان امسال این مسابقات نیز، 1 میلیون دلار پاداش خواهد گرفت. البته هنوز تیم NRG و Sinatraa واکنش خاصی نسبت به این رکورد شکنی، نشان نداده اند و باید منتظر ماند و دید که افزایش تدریجی دستمزدهای بازیکنان ورزش های الکترونیک، چه تاثیری را بر این مسابقات تور هوایی کیش خواهد گذاشت.

با توجه به دلایلی که ذکر شد، تیم های حاضر در eSport، هر سال برای جذب استعداد های برتر این مسابقات، برای پیروزی در رقابت ها و عقب نیفتادن از این غافله، تلاش می کنند.

اگر از دنبال کنندگان اخبار بازی های ویدیویی باشید، از اهمیت و رشد مسابقات eSport در چند سال اخیر آگاه خواهید بود. گسترش این مسابقات به جایی رسیده است که چندی پیش، لیگ ورزشی NFL نیز راهی این رقابت ها شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *