گایاردو: با مسی قهرمان جام جهانی می‌شویم + تلگرام موقتا از دسترس خارج شد – دیجیاتو – بانک مشاغل شهر

ایسنا: ‌به نقل از Vangvard، تیم فوتبال آرژانتین از سال ۱۹۸۶ تاکنون قهرمان جام جهانی نشده است. این تیم در سال ۲۰۱۴ به فینال جام جهانی راه یافت اما مقابل آلمان شکست خورد

گایاردو که پیش از این در دو جام جهانی برای آرژانتین بازی کرده است می‌گوید که تیمش بعد از برزیل، آلمان و ‌اسپانیا در جام جهانی از قدرتمندترین تیم‌هاست اما حضور مسی به این معنا است که آرژانتین شانس بالا بردن جام را دارد.

ایسنا: ‌به نقل از Vangvard، تیم فوتبال آرژانتین از سال ۱۹۸۶ تاکنون قهرمان جام جهانی نشده است. این تیم در سال ۲۰۱۴ به فینال جام جهانی راه یافت اما مقابل آلمان شکست خورد.

سرمربی ریورپلاته در این باره به RT، گفت‌: فکر می‌کنم که آرژانتین همیشه در دنیای فوتبال صدرنشین بوده است. در حال‌ حاضر دو یا سه تیم در جهان بهتر از آرژانتین هستند. اول برزیل است، بعد آلمان و بعد از آن نیز ‌اسپانیا. حالا که ما مسی را در تیم خود داریم شانس برای پیروزی داریم. ما فکر می‌کنیم که با وجود مسی می‌توانیم قهرمان شویم اما سه تیم دیگر از ما بهتر هستند.

لیونل مسی، بازیکن تیم بارسلونا در ۱۲۳ حضور بین‌المللی خود ۶۱ گل به ثمر رسانده است. او در بازی بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید شش صدومین گل خود را به ثمر رساند.

——————-

دقایقی پیش، پیام رسان تلگرام از دسترس خارج شد و کاربران در حال حاضر قادر به استفاده از آن برای ارسال و دریافت پیام نیستند

به محض برطرف شدن مشکل خبر را به‌روزرسانی خواهیم کرد و شما را در جریان خواهیم گذاشت.

تیم تلگرام در واکنش به این موضوع، دقایقی پیش توییتی منتشر کرده و ضمن تأیید این اختلال اعلام کرده که به زودی مشکل اپلیکیشن در سراسر دنیا برطرف خواهد شد.

دقایقی پیش، پیام رسان تلگرام از دسترس خارج شد و کاربران در حال حاضر قادر به استفاده از آن برای ارسال و دریافت پیام نیستند. این مشکل فقط مربوط به ایران نیست و بسیاری از کاربران در اروپا و بخش هایی از آفریقا هم با اختلال در تلگرام مواجه شده اند.

در این تصویر می توانید بخش هایی از دنیا که تلگرام در آن ها دچار اختلال شده را مشاهده نمایید:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *