سامسونگ و ثبت پتنت استایلوس مجهز به میکروفون – دیجیاتو + پاری سن ژرمن فعلا قید امباپه را زد – بانک مشاغل شهر

کمپانی سامسونگ اخیراً موفق به دریافت پتنت مربوط به یک قلم استایلوس، با توانایی تشخیص سطح الکل بدن و همچنین مجهز به یک میکروفون شده که بخش انتهایی آن قابل تا شدن است
البته گفتنی است بر اساس تحلیل های موجود، احتمال بهره گیری از یک میکروفون تاشو در استایلوس S Pen وجود داشته و ممکن است سامسونگ، این ویژگی را در فبلت گلکسی نوت 9 خود ارائه کند.

کمپانی سامسونگ اخیراً موفق به دریافت پتنت مربوط به یک قلم استایلوس، با توانایی تشخیص سطح الکل بدن و همچنین مجهز به یک میکروفون شده که بخش انتهایی آن قابل تا شدن است.

میکروفون موجود در استایلوس مورد بحث، در حالت عادی با بیرون کشیدن و تا کردن قلم در دسترس قرار می گیرد اما در صورت حضور قابلیت های ارتباطی میان S Pen و تلفن همراه، طرح جدید به احتمال زیاد برای خبرنگاران جالب توجه خواهد بود.

احتمال بهره گیری از یک میکروفون تاشو در استایلوس S Pen نوت 9 وجود دارد

لازم به ذکر است که پتنت مورد بحث سال گذشته به اداره ثبت پتنت آمریکا تسلیم شده و اخیراً مجوز بهره برداری از آن برای سامسونگ صادر شده است؛ اما همان طور که می دانید، چنین پتنت هایی بیشتر به منظور حفاظت از دارایی های معنوی به ثبت رسیده و در اکثر اوقات به محصول نهایی راه پیدا نمی کنند.

——————-
ورزش سه: پس از هزینه 222 میلیون یورویی برای جذب نیمار، دیگر باشگاه های اروپایی پیگیر نحوه پرداخت این ارقام از سوی پاری سن ژرمن هستند
شرایط امباپه در موناکو نامشخص است و این بازیکن منتظر است تا تکلیفش هر چه سریعتر مشخص شود. او علاقه مند به حضور در رئال یا پی اس جی است ولی باید دید که در نهایت کدام تیم او را جذب خواهد کرد.

ورزش سه: پس از هزینه 222 میلیون یورویی برای جذب نیمار، دیگر باشگاه های اروپایی پیگیر نحوه پرداخت این ارقام از سوی پاری سن ژرمن هستند. قیمت امباپه برای پی اس جی حدود 200 میلیون یورو خواهد بود و در صورت جذبش، پاریسی ها در یک فصل نقل و انتقالات نزدیک به  500 میلیون یورو هزینه کرده اند.
قوانین فیرپلی مالی، چند سال پیش برای جلوگیری از خریدهای بی رویه باشگاه های متمول وضع شد و به نظر این قوانین، کارایی چندانی در مقابل تیم های قدرتمند ندارد. انتقادات بسیاری به یوفا و کمیته فیرپلی مالی به خاطر دست باز باشگاه ها برای ارائه پیشنهادات نجومی وارد شده و بسیاری معتقدند که پروژه فیرپلی مالی، یک پروژه شکست خورده است.

حال با بالارفتن فشارها، مارکا مدعی شد که ناصر الخلیفی فعلا قید خرید امباپه را زده تا کمی از این فشارها بکاهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *