هشدار سران منچستریونایتد به ستارگان تیم + بازی Call of Duty: Black Ops 4 رسماً رونمایی شد [تماشا کنید] – دیجیاتو – بانک مشاغل شهر

 وبسایت نود: به نقل از ایندیپندنت، سران منچستریونایتد به ستارگان خود هشدار داده اند یا باید در مسیر مورینیو باشند یا به فکر ترک باشگاه باشند
در عین حال گفته می شود مورینیو، اعتقاد دارد تمام ستاره های تیمش باید رفتار و ذهنیت ماتیچ را به عنوان یک بازیکن منضبط و مسئولیت پذیر الگو قرار دهند.

این بحث در حالی مطرح شده است که اخیراً پل پوگبا با مورینیو دچار مشکل شده بود و ستاره فرانسوی در چند بازی از روی نیمکت کار را آغاز کرد. اما شنیده می شود وودوارد مدیر اجرایی یونایتد در این مقوله، حق را به سرمربی تیم داده و معتقد است مورینیو رفتار مناسبی با ستاره فرانسوی داشته و اگر پوگبا نمی خواهد خودش را با تفکرات مورینیو وفق دهد، وودوارد حاضر به فروش او است.

 وبسایت نود: به نقل از ایندیپندنت، سران منچستریونایتد به ستارگان خود هشدار داده اند یا باید در مسیر مورینیو باشند یا به فکر ترک باشگاه باشند. در واقع باشگاه و سران اجرایی تیم در شرایط فعلی از سیاست مورینیو در مدیریت فردی در قبال بازیکنان بزرگ تیم راضی هستند و در چنین موقعیتی اگر بازیکنی نخواهد خودش را با تفکرات مربی وفق دهد، باید به فکر باشگاه جدیدی برای خودش باشد.

——————-

اکتیویژن ساعتی پیش به صورت رسمی از بازی Call of Duty: Black Ops 4، یا آنطور که در لوگوی بازی به چشم می آید «Black Ops IIII» رونمایی کرد و مشخص شد تمام شایعات حقیقت داشتند
ناگفته نماند که از مدت ها پیش شایعاتی درباره عرضه کال آو دیوتی بعدی برای کنسول نینتندو سوییچ هم به گوش رسیده اما اکتیویژن در بیانیه خود هیچ اشاره ای به این موضوع نکرده است.

ساخته جدید استودیوی Treyarch در تاریخ 12 اکتبر یا 20 مهرماه روانه بازار خواهد شد و روز 27 اردیبهشت هم می توانیم منتظر ارائه اطلاعات و تریلر تکمیلی باشیم. توسعه دهندگان می گویند این بازی، سری بلک آپس را «متحول» خواهد کرد و تجربه ای کاملاً متفاوت ارائه می دهد که ادعایی قابل توجه برای فرنچایزی است که برای سالیان متمادی از فرمولی یکسان و دست نخورده بهره گرفته است.

اکتیویژن ساعتی پیش به صورت رسمی از بازی Call of Duty: Black Ops 4، یا آنطور که در لوگوی بازی به چشم می آید «Black Ops IIII» رونمایی کرد و مشخص شد تمام شایعات حقیقت داشتند. این بازی برای سه پلتفرم پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه می شود و توسعه اش مثل هر سه نسخه قبلی، برعهده استودیوی Treyarch است.

اکتیویژن علاوه بر معرفی رسمی بازی، تیزری کوتاه هم منتشر کرده که به صورت سریع، بخش هایی کوتاه از بازی را به نمایش در می آورد. با توجه به تصاویری که می بینیم، به طور یقین بلک آپس 4 در آینده نزدیک دنبال می شود و از این بابت تفاوتی با دو بلک آپس قبلی ندارد. گفتنی است در بخشی از تیزر، حالت زامبی بازی هم قابل مشاهده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *