جایگزین iPhone X احتمالا بسیار ارزان‌تر خواهد بود – دیجیاتو + تندباد شدید در مازندران مقطعی است – بانک مشاغل شهر

کل قطعاتی که آیفون X را متشکل می‌شود حدود ۴۰۰ دلار قیمت دارند ولی این موبایل ۱۰۰۰ دلار در بازار فروخته می‌شود
کل قطعاتی که آیفون X را متشکل می‌شود حدود ۴۰۰ دلار قیمت دارند ولی این موبایل ۱۰۰۰ دلار در بازار فروخته می‌شود. پنل OLED سامسونگ، کیت دوربین TrueDepth که فیس‌آیدی و انیموجی را امکان‌پذیر کرده و دیگر قطعات این دستگاه چنین قیمتی دارند و بهای ۴۰۰ دلاری شامل دیگر هزینه‌ها نمی‌شود.

اما طبق گزارش یکی از زنجیره‌های تامین اپل در تایوان گویا قرار است موبایل بعدی اپل که راه آیفون X را ادامه می‌دهد بهایی کمتر داشته باشد چون هزینه ساخت قطعاتی نظیر OLED در سال پیش‌رو کاسته خواهد شد.

مینگ-چی کو تحلیلگری که در زمینه محصولات اپل شناخته شده است می‌گوید احتمالا این مدل ۷۰۰ الی ۸۰۰ دلار قیمت خواهد داشت و پایه قیمت آن به اندازه آیفون ۹ است.

به هر حال زمان زیادی تا رونمایی آیفون‌های بعدی باقی مانده و مهندسان اپل در حال تست و ارزیابی هستند تا ببینند چه محصولی می‌تواند در نهایت با قیمتی مناسب به بازار عرضه شود.

گویا آیفون Xs قرار است از لحاظ سخت‌افزاری و قیمتی، ارزان‌ترین مدل نسبت به دو موبایل دیگر باشد. البته با توجه به هزینه بالای تولید نمایشگرهای OLED بعید به نظر می‌رسد که آیفون Xs از آیفون ۹ گران‌تر باشد.

آیفون‌های بعدی احتمالا آیفون Xs، آیفون Xs Plus (هر دو با نمایشگر OLED) و آیفون ۹ (با نمایشگر ال‌سی‌دی) نام داشته باشند که به ترتیب نمایشگرهای ۵.۸، ۶.۴۵ و ۶.۱ اینچی دارند. نمایشگر اولی احتمالا توسط سامسونگ و نمایشگر دو موبایل بعدی توسط ال‌جی تامین خواهد شد.

——————-

ایسنا: مدیرکل هواشناسی استان مازندران با بیان این‌که تندباد شدید مازندران مقطعی است، گفت: پس از پایان تند باد بارش باران به صورت پراکنده در سطح استان خواهیم داشت

مدیرکل هواشناسی مازندران خاطرنشان کرد: این باد شدید از ٧۰ تا ٩۰ کیلومتر بر ساعت در شهرهای استان مازندران در حال وزیدن است.

وی ادامه داد: پس از پایان تند باد بارش باران به صورت پراکنده در سطح استان خواهیم داشت.

ایسنا: مدیرکل هواشناسی استان مازندران با بیان این‌که تندباد شدید مازندران مقطعی است، گفت: پس از پایان تند باد بارش باران به صورت پراکنده در سطح استان خواهیم داشت.

رضوی گفت: سرعت این تند باد به تناوب به ۳۰ و ۲۰ کیلومتر بر ساعت می رسد و به تدریج این سامانه از استان مازندران خارج می شود.

«سید محمدرضا رضوی» در خصوص تند باد امشب در مازندران خاطرنشان کرد: کانون این تند باد از نوشهر بوده و در حال حاضر از دریا خارج شده است.

وی افزود: بیشترین مقدار این طوفان ۹۰ کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *