وبلاگ نویسی زنده دیجیاتو: کنفرانس Google I/O 2018 [امشب، ساعت ۲۱:۳۰] – دیجیاتو + واکنش کلوپ به احتمال عدم کسب سهمیه – بانک مشاغل شهر

طبق برنامه ریزی ها، کنفرانس امسال توسعه دهندگان گوگل موسوم به Google I/O امشب راس ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه به وقت تهران برگزار می شود
دیجیاتو نیز به رسم همیشگی این کنفرانس خبری را به صورت زنده پوشش می دهد. از شما دعوت میکنیم ما را همراهی نمایید.

دومین پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید پی، دومین نسخه از ابزار جستجوی مجازی گوگل لنز، واقعیت مجازی و افزوده همگی از جمله مباحثی هستند که پیش بینی شده در رویداد امشب شاهد ارائه جزئیات جدیدی پیرامونشان باشیم.

این رویداد همانطور که در جریان هستید توسعه دهندگان را مخاطب خود قرار داده و به همین خاطر انتظار معرفی سخت افزار تازه ای در آن نمی رود.

طبق برنامه ریزی ها، کنفرانس امسال توسعه دهندگان گوگل موسوم به Google I/O امشب راس ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه به وقت تهران برگزار می شود.

——————-

ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی انگلیسی لیورپول مدعی شد تیمش همه کار برای صعود به لیگ قهرمانان خواهد کرد.

 اگر لیورپول در هفته آخر مغلوب برایتون شده و چلسی و تاتنهام رقبای خود را مغلوب کنند، ممکن است مرسی سایدی ها در عین ناباوری سهمیه فصل بعد لیگ قهرمانان را از دست بدهند اما کلوپ این شرایط را طبیعی توصیف کرد

ابتدا باید در لیگ برتر با برایتون بازی کنیم و دیدار جالبی در انتظار ماست زیرا حریف ما در شرایطی بسیار خوبی به سر برده و به تازگی با ارائه یک بازی خوب موفق به غلبه بر منچستریونایتد نیز شده است. اما به هر حال تا زمانی که شرایط صعود به لیگ قهرمانان دست خودمان باشد از نظر من اوضاع مساعد است و ما همه تلاشمان را خواهیم کرد تا موفقیت کسب کنیم.”

واکنش کلوپ به احتمال عدم کسب سهمیه

 اگر لیورپول در هفته آخر مغلوب برایتون شده و چلسی و تاتنهام رقبای خود را مغلوب کنند، ممکن است مرسی سایدی ها در عین ناباوری سهمیه فصل بعد لیگ قهرمانان را از دست بدهند اما کلوپ این شرایط را طبیعی توصیف کرد.

ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی انگلیسی لیورپول مدعی شد تیمش همه کار برای صعود به لیگ قهرمانان خواهد کرد.

کلوپ گفت: “زندگی من و امثال من اینگونه سپری می شود اما ما گاهی اوقات سعی می کنیم کاری کنیم هیجان زندگی افزایش یابد. البته ما در گذشته نیز در برخی مواقع چنین هیجانی را تجربه کرده ایم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *