محرومیت ۴ جلسه‌ای برای سرخیو روبرتو + معرفی شخصیت‌های تریلر سوم Red Dead Redemption 2 [تماشا کنید] – بانک مشاغل شهر

ایسنا: به نقل از آس، کمیته انضباطی فوتبال اسپانیا امروز (چهارشنبه) اعلام کرد سرخیو روبرتو چهار جلسه از همراهی بارسلونا محروم شده است
باشگاه بارسلونا درخواست فرجام خواهی کرد تا محرومیت این بازیکن کاهش یابد.

بر این اساس بازیکن اسپانیایی سه بازی آخر لالیگا را از دست داد و در دیدار رفت سوپرجام اسپانیا نیز نمی‌تواند حضور داشته باشد.

ایسنا: به نقل از آس، کمیته انضباطی فوتبال اسپانیا امروز (چهارشنبه) اعلام کرد سرخیو روبرتو چهار جلسه از همراهی بارسلونا محروم شده است. هافبک آبی اناری‌ها به دلیل ضربه به مارسلو در ال کلاسیکوی اخیر در لحظات پایانی نیمه نخست از بازی اخراج شد.

——————-

چند روز پیش سومین تریلر از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد و بخش‌های مختلفی از گیم‌پلی بازی به نمایش درآمد که «شخصیت‌ها» بخش مهمی از این تریلر بودند
وبسایت IGN نیز ضمن تجربه چند دقیقه‌ای بازی پشت درهای بسته، تحلیل کاملی از تریلر و بازی ارائه داده که با کمک گرفتن از تصاویر اختصاصی IGN در ویدیوی زیر به تحلیل بخشی از تریلر و معرفی شخصیت‌های آن نشسته‌ایم.

چند روز پیش سومین تریلر از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد و بخش‌های مختلفی از گیم‌پلی بازی به نمایش درآمد که «شخصیت‌ها» بخش مهمی از این تریلر بودند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *