پوستر جدیدی از گوشی نوکیا X6 منتشر شد – دیجیاتو – بانک مشاغل شهر

اخیراً پوستر جدیدی از گوشی نوکیا X6 پیش از رونمایی اصلی منتشر شده که طراحی و شایعات قبلی را تایید می‌کند
اخیراً پوستر جدیدی از گوشی نوکیا X6 پیش از رونمایی اصلی منتشر شده که طراحی و شایعات قبلی را تایید می‌کند.

تماشا کنید: کالبد شکافی نوکیا 8 خبر از دشواری فرایند تعمیر آن می دهد.

یکی از خرده فروشان چینی، تمهید جالبی بری فروش این محصول پیش گرفته و یک مسابقه‌ی عکاسی به راه انداخته که تا ۳۰ اردیبهشت ادامه خواهد داشت. در این مسابقه به ۱۰ عکس برتر، گوشی‌ نوکیا X6 جایزه داده خواهد شد.

با بررسی رندر موجود متوجه می‌شویم که بدنه‌ی نوکیا X6 از آلومینیوم و شیشه‌ ساخته شده است و از یک نمایشگر ۵.۸ اینجی با نسبت تصویر ۱۹:۹ بهره می‌برد که بریدگی کوچکی در بالای آن تعبیه شده. علاوه بر این حاشیه‌های باریکی نیز برای این موبال در نظر گرفته شده است.

بر این اساس، تنها ۸ روز دیگر تا معرفی رسمی نوکیا X6 باقی مانده و خرده فروشی‌های چینی پوستری از این موبایل منتشر کرده‌اند که رندری رسمی از گوشی یاد شده را به نمایش گذاشته است. پوستر یاد شده که به نظر می‌رسد توسط همین خرده فروشان تهیه شده باشد، به کاربران اجازه می‌دهد تا از زاویه‌ای تازه‌ به موبایل بعدی شرکت فنلاندی نگاهی بیاندازند.

به نظر می‌رسد که دو نسخه از موبایل نوکیا X6 به بازار عرضه شوند و این دو نسخه از چپیست‌ها و مشخصات متفاوتی برخوردار خواهند بود. یکی از آنها از اسنپدراگون ۶۳۶ و ۶ گیگابایت رم بهره خواهد برد. در حالی‌ که دیگری، از چیپست مدیا تک P60 به همراه ۴ گیگابایت استفاده خواهد کرد.

پیش از این تصور می‌شد که HMD Global قصد دارد از این موبایل در هفتم اردیبهشت ماه رونمایی کند اما کمپانی یاد شده با ارسال دعوت نامه‌هایی برای مراسمی بزرگ، به گمانه زنی‌ها پایان داد و اعلام نمود رونمایی رسمی از این گجت به بیست و ششم اردیبهشت ماه موکول شده است.

با تمامی این تفاسیر موبایل یاد شده بسیار شبیه به دیگر گوشی‌های این برند طراحی شده چرا که ماژول دوربین دوگانه‌ی عمودی و حسگر اثرانگشت دایره‌ای شکل در زیر آن تعبیه شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *