عنوان Tunic رونمایی شد؛ نقش آفرینی با رنگ دنیای کودکانه [تماشا کنید] – دیجیاتو + بازگشت نرو؛ Devil May Cry 5 معرفی شد – دیجیاتو – بانک مشاغل شهر

در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال از بازی تازه ای با نام Tunic رونمایی شد

در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال از بازی تازه ای با نام Tunic رونمایی شد. این عنوان که در بین عناوین بزرگ این کنفرانس گم شد. یک بازی نقش آفرینی با دوربین ایزومتریک است که در آن شما در نقش یک روباه با توانایی های مختلف قرار خواهید گرفت.

هنوز تاریخ انتشاری برای بازی مشخص نشده و احتمال می رود در آینده ای نزدیک بیشتر از این بازی بدانیم.

در این بازی مانند سایر عناوین نقش آفرینی این سبک می توانید محیط های مختلفی را اکتشاف کنید، شخصیت خود را آپگرید کنید و با سلیقه خودتان در نبردها از سلاح های مختلفی استفاده کنید. دنیای رنگارنگ و جزییات بالای محیط از اولین چیزهایی هستند که با تماشای Tunic دستگیرتان می شود.

——————-

در میان سورپرایزهایی که مایکروسافت برایمان تدارک دیده بود، نوبت به قسمت بعدی Devil May Cry هم رسید

به گفته توسعه‌دهنده بازی، قرار است در Devil May Cry 5 شاهد بازگشت سری به ریشه‌هایش باشیم. این یعنی گیم‌پلی بازی هیج شباهتی به DMC نینجا تئوری، نخواهد داشت و Devil May Cry 5 شبیه آن چیزی خواهد بود که سال‌ها پیش شاهدش بودیم.

دنباله‌ای که همانند نسخه پیشین، نرو و دانته را با ظاهری نسبتا متفاوت به عنوان دو پروتاگونیست خود معرفی می‌کند. تریلری که از بازی به نمایش درآمد، جزئیاتی هم از داستان بازی فاش می‌کرد و لحظاتی از گیم‌پلی آن را نیز به نمایش می‌گذاشت.

در ادامه می‌توانید تریلر به نمایش درآمده از Devil May Cry 5 را ببینید:

در میان سورپرایزهایی که مایکروسافت برایمان تدارک دیده بود، نوبت به قسمت بعدی Devil May Cry هم رسید. این بازی که حالا به صورت رسمی Devil May Cry 5 نامیده شد، در واقع دنباله‌ای است برای قسمت چهارم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *