از امکانات iOS 12 : جستجوی تصاویر و به اشتراک‌گذاری بهتر و مقابله با گوگل فوتوز – بانک مشاغل شهر

اپل سیستم عامل جدید خود را معرفی کرد و از امکانات iOS 12 می‌توان به موارد بسیاری اشاره کرد
وبلاگ نویسی دیجیاتو از مراسم اپل را می‌توانید از این صفحه بخوانید. برای مطالعه اخبار بیشتر از رویداد WWDC 2018 روی این لینک کلیک کنید.

این شرکت در مراسم توسعه دهندگان خود، WWDC 2018 اعلام کرد که قصد دارد امکانات iOS 12 را ارتقا بخشیده و ویژگی‌هایی به اپلیکیشن فوتوز در iOS اضافه کند. بخش جستجو نیز بسیار قدرتمندتر شده و دستگاه مجهز به iOS 12 شما حالا بهترین عکس‌ها را جمع‌آوری کرده و پیشنهاد به اشتراک‌گذاری آن‌ها را می‌دهد.

اپل سیستم عامل جدید خود را معرفی کرد و از امکانات iOS 12 می‌توان به موارد بسیاری اشاره کرد. یکی از این ویژگی‌های جدید اما جدال مستقیمی است که اپل با گوگل فوتوز در پیش گرفته.

قابلیت به اشتراک گذاری بر اساس شناخت چهره افرادی که به آن نشان داده‌اید کار می‌کند و متوجه می‌شود با چه افرادی زمان سپری کرده‌اید. وقتی گالری تصاویر را با آن افراد به اشتراک بگذارید (که البته از قابلیت رمزگذاری دو طرفه استفاده می‌کند)، موبایل گیرنده آن تصاویر بهترین عکس را بر می‌گزیند تا در آرشیو خود نگه دارد.

از آنجایی که تلفن‌های هوشمند حالا بهترین راه انسان‌ها برای ثبت و ضبط همه چیز شده، نباید اهمیت تصاویری که هر روز با موبایل خود ثبت می‌کنیم را فراموش کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *