شمارش معکوس گیمر ها برای Battlefield V + جام جهانی 2018؛ اتفاق جالب در کمپ حریف ایران – بانک مشاغل شهر

– امیر نعمتی: پس از رونمایی بازی Battlefield V توسط الکترونیک آرتز امروز ویدیو جدیدی از این بازی به نمایش درآمد

– امیر نعمتی: پس از رونمایی بازی Battlefield V توسط الکترونیک آرتز امروز ویدیو جدیدی از این بازی به نمایش درآمد.

این بازی در تاریخ 27 مهرماه برای کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

در صورت باز نشدن ویدئو بر روی لینک زیر کلیک کنید

ویدیو جدید بازی Battlefield V منتشر شد

داستان این قسمت در زمان جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و اضافه شدن سبک پرطرفدار بتل رویال و ترکیب آن با گیم پلی جذاب سری Battlefield می تواند خبر خوشی برای گیمرها باشد البته باید منتظر کنفرانس خبری مایکروسافت باشیم تا نکات مبهم این ویدیو به خصوص حضور یک شخصیت زن در بازی را متوجه شویم.

پیش تر سازندگان بازی عنوان کرده بودند که در این بازی بخشی از جنگ جهانی دوم را انتخاب کرده اند که در فیلم ها و بازی های این ژانر کمتر به تصویر کشیده شده است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: به نقل از اسپورت اکسپرس، بازیکنان تیم ملی فوتبال پرتغال پس از استقرار یافتن در کمپ اختصاصی خود واقع در کراتوو شگفت‌زده شدند، زیرا کارمندان این مجموعه در اتاق هر یک از آنها عکس‌هایی را روی دیوار آویزان کرده بود
جام جهانی 2018؛ اتفاق جالب در کمپ حریف ایران

تیم ملی فوتبال پرتغال در گروه B جام جهانی 2018 روسیه با تیم‌های ملی اسپانیا، ایران و مراکش قرار دارد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از اسپورت اکسپرس، بازیکنان تیم ملی فوتبال پرتغال پس از استقرار یافتن در کمپ اختصاصی خود واقع در کراتوو شگفت‌زده شدند، زیرا کارمندان این مجموعه در اتاق هر یک از آنها عکس‌هایی را روی دیوار آویزان کرده بود. تابلویی از تصاویر کودکی و بزرگسالی بازیکنان تیم‌ملی فوتبال پرتغال در اتاق‌های کمپ کراتوو نصب شده بود که شگفتی‌ آنها را به دنبال داشت.

کاروان تیم ملی فوتبال پرتغال همچنین هنگام ورود به کراتوو با شگفتی‌ دلپذیری مواجه شدند. کریستیانو رونالدو و یارانش با کاراوای، نان شیرینی مخصوص روسیه که معمولا در جشن‌های عروسی خورده می‌شود مورد پذیرایی قرار گرفتند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *