مرورگر اج مایکروسافت برای اندروید حالا از کتاب الکترونیکی پشتیبانی می کند – بانک مشاغل شهر

مایکروسافت اج، مرورگر غول نرم‌افزاری برای اندروید به تازگی به‌روزرسانی مهمی دریافت کرده که ضمن برطرف شدن بعضی مشکلات نسخه‌های قبلی شاهد ارائه قابلیت‌های جدیدی در آن هستیم

مرورگر اج

هر چند با تمام این اوصاف، مایکروسافت اج هنوز نتوانسته با وجود رقبایی مثل گوگل کروم و فایرفاکس به جایگاه شایسته‌ای در میان مرورگرهای اینترنتی برسد. به‌روزرسانی جدید مرورگر را می‌توانید همین حالا از گوگل پلی دریافت کنید.

همچنین اعلام شده که در این نسخه توسعه‌دهندگان می‌توانند گزینه‌ای در اختیار صاحب حساب‌های کاربری خانوادگی بگذارند که فرد بتواند دسترسی به بعضی وبسایت‌ها را برای فرزندان خود ببندد.

در نسخه جدید اج، مشکل بارگذاری کند صفحات اینترنتی تا حدی برطرف شده و حالا مرورگر از نظر فنی پایداری بیشتری از خود نشان می‌دهد. اما در کنار این بهبودهای کیفی قابلیت‌‌های جدیدی هم به مرورگر اج اضافه شده که آن را یک قدم دیگر به تکامل نزدیک‌تر کرده‌اند.

کاربران مایکروسافت اج حالا می‌توانند با حساب کاربری مدرسه یا حساب کاری وارد مرورگر شوند و علاقه‌مندی‌ها و رمزهای عبور آنان نیز در آپدیت‌های بعدی با این حساب‌ها همگام‌سازی خواهند شد.

درست مثل نسخه دسکتاپ، اپلیکیشن اندروید اج نیز حالا از کتاب‌های الکترونیکی پشتیبانی می‌کند. البته این کتاب‌ها را باید از مایکروسافت استور دانلود کرده باشید. مضاف بر این امکان بوکمارک کردن، هایلایت و نشانه‌گذاری روی صفحات هم حالا به نسخه اندرویدی مرورگر مایکروسافت اضافه شده است.

مایکروسافت اج، مرورگر غول نرم‌افزاری برای اندروید به تازگی به‌روزرسانی مهمی دریافت کرده که ضمن برطرف شدن بعضی مشکلات نسخه‌های قبلی شاهد ارائه قابلیت‌های جدیدی در آن هستیم.

حتما به خاطر دارید که نسخه موبایل مرورگر مایکروسافت اواخر سال 2017 منتشر شد و به خاطر ویژگی‌هایی مثل «ادامه وب‌گردی روی پی‌سی» و همگام‌سازی خوب با نسخه دسکتاپ توانست توجه منتقدان مرورگر سابق این شرکت یعنی اینترنت اکسپلورر را به خود جلب کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *