انتقاد مکرون از عدم انسجام ترامپ + اولین تریلر از Division 2؛ آمریکا بر لبه فروپاشی – دیجیاتو – بانک مشاغل شهر

خبرگزاری تسنیم: امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه در بیانیه‌ای در واکنش به توییت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مبنی بر پس گرفتن امضای بیانیه گروه هفت در کانادا، از عدم انسجام و ناسازگاری ترامپ انتقاد کرد

این بیانیه مستقیما نامی از ترامپ نیاورده است، اما به گزارش لوموند صراحتا به او اشاره دارد.

مکرون در بیانیه‌ای که لوموند آن را نقل کرده است، اعلام کرد که همه اروپا پشت این بیانیه خواهد ایستاد؛ بیانیه‌ای که از هفت کشور صنعتی می خواهد که به سیستم تجارت بین‌المللی قانون محور متعهد باشند.

آلمان هم اعلام کرده است که به بیانیه گروه هفت پایبند خواهد بود.

خبرگزاری تسنیم: امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه در بیانیه‌ای در واکنش به توییت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مبنی بر پس گرفتن امضای بیانیه گروه هفت در کانادا، از عدم انسجام و ناسازگاری ترامپ انتقاد کرد.

در این بیانیه آمده است: ما دو روز برای رسیدن به یک متن و تعهدات وقت گذاشتیم. ما به آنها متعهد خواهیم بود و هر کسی که از آن جدا شود، مادامی که به این (بیانیه) پشت کند، عدم انسجام و ناسازگاری خود را نشان می‌دهد.

این بیانیه می‌افزاید: همکاری بین‌المللی نمی‌تواند وابسته به عصبانیت و حرف‌های کوچی باشد. بیاید جدی باشیم و لیافت مردممان را داشته باشیم

پس از انتقاد نخست وزیر کانادا از تعرفه‌های آمریکا در نشست خبری پایانی اجلاس گروه هفت، دونالد ترامپ به مقامات آمریکایی دستور داد که از بیانیه گروه هفت حمایت نکنند.

——————-

در میان تمام استودیوهایی که در کنفرانس مایکروسافت آمدند و رفتند، مسیو اینترتیمنت هم مجالی برای حضور روی صحنه پیدا کرد و از بازی Division 2 که مدتی پیش معرفی شده بود برایمان گفت

در ادامه می‌توانید تریلر به نمایش درآمده از Division 2 را در کنفرانس مایکروسافت ببینید:

در میان تمام استودیوهایی که در کنفرانس مایکروسافت آمدند و رفتند، مسیو اینترتیمنت هم مجالی برای حضور روی صحنه پیدا کرد و از بازی Division 2 که مدتی پیش معرفی شده بود برایمان گفت.

از طرفی محیط‌های پساآخرالزمانی بازی هم دست خوش تغییرات بسیاری شده‌اند و دیگر از برف و سرمای منجمد کننده نسخه اول خبری نیست.

در این میان گیم‌پلی بازی هم تغییرات نسبتا نامحسوسی به خود دیده و در تریلر به نمایش درآمده به جز اضافه شدن چند ویژگی ساده شاهد چیز خاص دیگری نبودیم.

البته این بار می‌توان به گرافیک بازی بیشتر از نسخه اول امیدوار بود. گرافیکی که از بازی به نمایش درآمد با واقعیت و چیزی که در آخر قرار است تحویلمان داده شود، فاصله چندانی نداشت و احتمالا نسخه نهایی تقریبا شبیه به نمایش فعلی خواهد بود.

اینطور که از نمایش بازی متوجه شدیم، گویا داستان این قسمت ۶ ماه بعد از وقایع Division اتفاق می‌افتد و بازی، آمریکایی را به تصویر می‌کشد که بر لبه فروپاشی ایستاده.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *