بنچمارک منتسب به گوشی آنر نوت 10 خبر از چیپست کایرین 970 می دهد – دیجیاتو + زیباکلام: روحانی بگوید چقدر بودجه دارد؟ – بانک مشاغل شهر

ساعاتی پیش پوستری منتشر شده بود که خبر از معرفی گوشی پرچمدار آنر نوت 10 در آینده ای نزدیک می داد
به گزارش وبسایت GSM Arena این گوشی که با اسم رمز «HUAWEI RVL-AL09» معرفی شده احتمالاً همان آنر نوت 10 خواهد بود. در گیکبنچ امتیاز 6818 برای آزمایش چند هسته ای حاصل شده در حالی که در آزمایش تک هسته ای امتیاز 1901 ثبت شده است.

بنا بر اطلاعات این بنچمارک، به پردازنده ای 8 هسته ای با فرکانس کاری 1.84 گیگاهرتز اشاره شده که می تواند همان چیپست کایرین 970 در آنر نوت 10 باشد. همچنین اعلام شده که این گوشی از 6 گیگابایت رم بهره می برد و به اندروید 8.1 مجهز است.

ساعاتی پیش پوستری منتشر شده بود که خبر از معرفی گوشی پرچمدار آنر نوت 10 در آینده ای نزدیک می داد. به تازگی بنچمارکی منتسب به این گوشی در گیکبنچ منتشر شده که برخی از مشخصات احتمالی آن را فاش می کند.

انتظار می رود به زودی شاهد معرفی این پرچمدار در شهر پکن باشیم.

آنر نوت 10

بر اساس اطلاعاتی که پیش از این در مورد آنر نوت 10 منتشر شده، به نظر می رسد این گوشی از نمایشگری 6.9 اینچی ساخت سامسونگ بهره مند باشد و البته اطلاعات دیگری در مورد آن در دست نیست.

——————-

اعتماد آنلاین: صادق زیباکلام درباره مهم‌ترین چالش‌های اقتصادی پیش آمده برای کشور با بیان اینکه روحانی نخواسته است خیلی از مسائل جدی و واقعی اقتصاد کشور را برای مردم بازگو کند، گفت: به‌عنوان مثال یکی از مسائلی اصلی که آقای روحانی باید برای مردم بازگو کند
زیباکلام با بیان اینکه همه از روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهوری انتظار دارند ولی در قبال این‌همه انتظارات روحانی چقدر امکانات در اختیار دارد؟، گفت: چند درصد از بودجه کل کشور در اختیار آقای روحانی است؟ بااین‌وجود متأسفانه آقای روحانی جزئیات آن را نمی‌گوید و دود آن‌هم در چشم خودش می‌رود.

او تأکید کرد: به همین دلیل است که محبوبیت آقای روحانی بشدت افول کرده است و کم نیستند کسانی که می‌گویند که اشتباه کردیم که در انتخابات شرکت کردیم و به‌اشتباه به روحانی رأی دادیم و این وضعیت خوبی برای اصلاح‌طلبان و روحانی نیست و به آینده و اعتبار اجتماعی اصلاح‌طلبان و آقای روحانی لطمه می‌زند.

اعتماد آنلاین: صادق زیباکلام درباره مهم‌ترین چالش‌های اقتصادی پیش آمده برای کشور با بیان اینکه روحانی نخواسته است خیلی از مسائل جدی و واقعی اقتصاد کشور را برای مردم بازگو کند، گفت: به‌عنوان مثال یکی از مسائلی اصلی که آقای روحانی باید برای مردم بازگو کند.

زیباکلام: روحانی بگوید چقدر بودجه دارد؟

یک مسئله خیلی ساده ولی درعین‌حال بسیار مهمی است که اگر کل تولید ناخالص ملی و درآمد کشور برای یک سال صد تومان باشد، باید پرسید که از این صد تومان و صد واحد چقدر در اختیار آقای روحانی به‌عنوان رئیس قوه مجریه قرار دارد؟ و چقدر از این صد واحد در اختیار نهادها و مراجع دیگر قدرت است؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *