آلکاسر از بارسلونا جدا نمی‌شود + با آینه هوشمند، لباس مناسب را انتخاب کنید – بانک مشاغل شهر

خبرگزاری میزان: چند وقتی است که شایعه خروج پاکو الکاسر مهاجم تیم فوتبال بارسلونا از این تیم شنیده می‌شود، اما برخلاف شایعات به نظر می‌رسد این بازیکن قصد ترک این باشگاه را ندارد
پیش از این تیم‌های اورتون، ساوتهمپتون و چند تیم دیگر اروپایی دنبال جذب آلکاسر از بارسلونا بودند که با این شرایط حضور این بازیکن در تیم‌های دیگر منتفی شده است.

شایعه خروج آلکاسر از بارسلونا از آنجایی شروع شد که این بازیکن نتوانست خود را در ترکیب آبی اناری‌ها جای دهد و در اکثر مواقع نیمکت نشین این تیم بود. این بازیکن در زمان‌هایی هم که بازی می‌کرد نمایش قابل قبولی نداشت و همین امر موجب شد تا رسانه‌های اسپانیایی حرف از خروج این بازیکن بزنند.

برخلاف شایعات پیش آمده در چند هفته گذشته و اینکه گفته می‌شد آلکاسر در آستانه جدایی از بارسلونا قرار دارد، شنیده می‌شود آبی‌اناری‌ها قصد فروش این بازیکن ۲۵ ساله را ندارند. والورده سرمربی بارسلونا برای فصل آینده روی این بازیکن تاکید زیادی دارد چراکه با توجه به سن‌وسال بالای سوارز این مهاجم ۲۵ ساله می‌تواند جایگزین خوبی برای ستاره اروگوئه‌ای بارسا در این تیم باشد.

خبرگزاری میزان: چند وقتی است که شایعه خروج پاکو الکاسر مهاجم تیم فوتبال بارسلونا از این تیم شنیده می‌شود، اما برخلاف شایعات به نظر می‌رسد این بازیکن قصد ترک این باشگاه را ندارد.

——————-

خبرگزاری مهر: یک خرده فروشی آنلاین آینه هوشمندی در فروشگاهی نصب کرده که رنگ،استایل و ویژگی های فردی هر مشتری را تشخیص می دهد و لباس هایی به او پیشنهاد می کند که مناسب هستند
هر تکه لباس در فروشگاه مجهز به بلوتوثRFID و حسگرهای حرکتی است که به طور خودکار آنها را در آینه هوشمند نمایش می دهد. اگر مشتری بخواهد می تواند آنها را به تن کند. کافی است یکی از آنها را در آینه انتخاب کند. کارمندان لباس مورد نظر را برای مشتری فراهم می کنند.

با آینه هوشمند، لباس مناسب را انتخاب کنید

خبرگزاری مهر: یک خرده فروشی آنلاین آینه هوشمندی در فروشگاهی نصب کرده که رنگ،استایل و ویژگی های فردی هر مشتری را تشخیص می دهد و لباس هایی به او پیشنهاد می کند که مناسب هستند.

متاسفانه امکان استفاده از این فناوری برای همه فراهم نیست. شرکت Guess وعلی بابا این سیستم هوش مصنوعی را در فروشگاهی در پردیس دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ برای مدتی محدود به نمایش گذاشته اند.

به نقل از انگجت، خرده فروشی آنلاین علی بابا با همکاری شرکت Guess که لباس تولید می کند، یک سیستم هوش مصنوعی به نام Fashion AI را به کار گرفته اند. این سیستم به افراد کمک می کند در فروشگاه ها لباس هایی بخرند که با یکدیگر تناسب دارند. این سیستم هوش مصنوعی هنگام خرید کاربر تکه های لباس را کنار هم قرار می دهد. سیستم مذکور در حقیقت یک آینه هوشمند در فروشگاه است که می تواند رنگ،استایل و ویژگی های فردی هر مشتری را تشخیص دهد و براساس آن لباس هایی به او پیشنهاد کند که مناسب هستند.

این آیینه حتی می تواند با توجه به لباس هایی که آنلاین خریده شده اند نیز ظاهری مناسب برای مشتری فراهم کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *