بازی Infamous: Second Son برای مشترکین پلی استیشن پلاس رایگان می شود – دیجیاتو + پیروزی خارج از خانه عراق در تایلند – بانک مشاغل شهر

لیست بازی های سپتامبر سرویس پلی استیشن پلاس شامل یک بازی برای پلی استیشن وی آر است
بازی مورد نظر، RIGS: Mechanized Combat League نام دارد. این عنوان یک بازی منحصر به فرد در سبک ورزشی بوده که در آن کنترل بازیکنان در مسابقات مختلفی را در اختیار خواهید داشت.

البته دو بازی سرویس پلی استیشن پلاس این ماه سونی، نیاز به حضور پلی استیشن وی آر تور پوکت نداشته و عناوین Infamous: Second Son و Strike Vector Ex در طول ماه سپتامبر رایگان خواهند بود.

لیست کامل بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در ماه سپتامبر به شرح زیر است:

  • پلی استیشن 4: Infamous Second Son ،Strike Vector Ex ،RIGS: Mechanized Combat League
  • پلی استیشن 3: Truck Racer ،Handball 2016
  • پلی استیشن ویتا: We Are Doomed ،Hatoful Boyfriend

در حال حاضر تور زمینی کرمان شما امکان خرید پلی استیشن وی آر با قیمت 400 دلار و دسترسی رایگان به این بازی را دارید. البته این موقعیت تنها از تاریخ 14 شهریور الی 15 آبان ماه در دسترس خواهد بود.

متاسفانه این بازی تنها برای پلی استیشن وی آر طراحی شده و اگر به این دستگاه دسترسی ندارید، توانایی اجرای RIGS: Mechanized Combat League را نخواهید داشت.

لیست بازی های سپتامبر سرویس پلی استیشن پلاس شامل یک بازی برای پلی استیشن وی تور شیراز آر است. این اتفاق در حالی رخ می دهد که سونی چندی پیش قیمت دستگاه واقعیت مجازی خود را کاهش داد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: امروز (پنجشنبه) تایلند پذیرای عراق بود و با نتیجه 2 بر یک شکست خانگی را پذیرا شد. عراق با این پیروزی خارج از خانه 8 امتیازی شد و همچنان در رده پنجم جدول رده‌بندی گروه B آسیا باقی‌ماند
این نتیجه در حالی رقم خورد که «بشار رسن» هافبک تیم عراق که عضو باشگاه قیمت تور خارجی پرسپولیس است، روی نیمکت حضور داشت و فرصت بازی کردن را پیدا نکرد.

در این بازی «جاستین عزیز» در دقیقه 34 و «سعد لعیبی» در دقیقه 85 از روی نقطه پنالتی برای عراق و «احمد ابراهیم» مدافع میهمان در دقیقه 63 برای تایلند گلزنی کردند. ضمن اینکه یکی از بازیکنان تایلند در دقیقه 73 از زمین اخراج شد.

خبرگزاری تسنیم: امروز (پنجشنبه) تایلند پذیرای عراق بود و با نتیجه 2 بر یک شکست خانگی را پذیرا تور برزیل نوروز 97 شد. عراق با این پیروزی خارج از خانه 8 امتیازی شد و همچنان در رده پنجم جدول رده‌بندی گروه B آسیا باقی‌ماند. تایلند 2 امتیازی نیز از قعر جدول تکان نخورد.

پیش از این نیز در 2 بازی دیگر این گروه ژاپن برابر استرالیا با دو گل به پیروزی رسید و با 20 امتیاز صعود خود را به جام‌جهانی 2018 روسیه قطعی کرد. امارات نیز در بازی خانگی با 2 گل از سد عربستان گذشت. تیم‌های 16 امتیازی عربستان و استرالیا در هفته تیک بان پایانی دیدارهای گروه B برای صعود خواهند جنگید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *