انتشار پتنت های عینک هوشمند استارتاپ Magic Leap – دیجیاتو – بانک مشاغل شهر

استارتاپ 4.5 میلیارد دلاری «Magic Leap» که در فلوریدا استقرار دارد، در حال کار بر روی یک عینک هوشمند با قابلیت های واقعیت افزوده بوده که به تازگی تصاویری از پتنت های محصول مورد بحث توسط اداره ثبت پتنت آمریکا منتشر شده است
استارتاپ 4.5 میلیارد دلاری «Magic Leap» که در فلوریدا استقرار دارد، در حال کار بر روی یک عینک هوشمند با قابلیت های واقعیت افزوده تور ارزان پاتایا بوده که به تازگی تصاویری از پتنت های محصول مورد بحث توسط اداره ثبت پتنت آمریکا منتشر شده است.

گفتنی است بنا بر اعلام رسمی استارتاپ Magic Leap (که سرمایه اولیه خود را از کمپانی های بزرگی مانند گوگل و علی بابا تأمین کرده) این شرکت سخت افزار، نرم افزار و محتوای مخصوص عینک هوشمند مورد بحث را خود تأمین کرده، و احتمالاً از سایر پلتفرم ها مانند «ARcore» پشتیبانی نخواهد کرد.

اما طبق اظهارات تور ویتنام نوروز 97 منابع آگاه، طراحی کلی عینک هوشمند Magic Leap به تصاویر موجود نزدیک بوده و از فریم ضخیم تری برخوردار است. محصول نهایی همچنین در هر سمت یک دوربین مجزا داشته و در قسمت میانی، دارای یک سنسور عمق سنج خواهد بود.

عینک هوشمند Magic Leap از یک سنسور عمق سنج در میان دو لنز برخوردار می شود

پتنت تور لحظه آخری خارجی های مورد اشاره عینکی را نشان می دهند که بی شباهت به عینک های ایمنی نبوده، و احتمالاً در هر دو طرف از حسگرهای ویژه ای برخوردار است. البته به گفته «جولیا گینور» سخنگوی مجیک لیپ، هر پتنت برای طی مراحل بررسی و ثبت نیازمند زمان نسبتاً زیادی بوده و آنچه که در تصاویر مشاهده می کنید، محصول نهایی شرکت نخواهد بود.

لازم تور کیش هوایی به ذکر است که در فصل بهار تعدادی از نسخه های پیش نمونه عینک مورد بحث جهت تست و بازبینی به سرمایه گذاران داده شد که طبق اظهارات آنها، به دو پکیج جداگانه متصل بوده اند.

پکیج تور سیشل اول که در واقع منبع تغذیه یا همان باتری محصول مجیک لیپ است، هم اندازه دو دستگاه آیفون (روی هم) بوده و در جیب لباس کاربر قرار می گیرد. پکیج دوم نیز به عنوان بخش قیمت تور فرانسه پردازش دستگاه، شامل CPU و GPU بوده و با ابعادی به اندازه سی دی پلیرهای قابل حمل، به کمربند متصل می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *