لاجیتک از موس و کیبورد بی سیم گیمینگ جدید خود با عمر باتری طولانی رونمایی کرد – دیجیاتو – بانک مشاغل شهر

 کمپانی لاجیتک امروز با سه محصول گیمینگ جدید در نمایشگاه IFA 2017 برلین حضور یافته که شامل موس و کیبورد بی سیم و یک پد موس بزرگ شده، و تا یک ماه آینده به بازار عرضه خواهند شد
در نهایت گفتنی است لاجیتک از یک پد بسیار بزرگ به نام «G840» با قابلیت جای دادن همزمان موس G603 و کیبورد G613 نیز رونمایی کرده که 50 دلار قیمت تور شیراز ارزان خواهد داشت.

لازم به ذکر است که G603 نیز همانند کیبورد جدید لاجیتک، از دو عدد باتری قلمی نیرو می گیرد که در حالت «Hi» با پاسخگویی 1ms، تا 21 روز انرژی خود را حفظ کرده و در صورت تغییر حالت به «Lo» تور اسپانیا برای کاربری غیر گیمینگ، 18 ماه دوام می آورد.

 کمپانی لاجیتک امروز با سه محصول گیمینگ جدید در نمایشگاه IFA 2017 برلین حضور یافته که شامل موس و کیبورد بی سیم و یک پد موس بزرگ شده، و تا یک ماه آینده به بازار عرضه خواهند بلیط هواپیمایی شد.

محصول بعدی موس «G603» بوده که در نگاه اول با قیمت 70 دلار، نسخه ارزانتری از مدل های G703 و G903 با پنج دکمه است اما این ابزار جانبی، نخستین موس گیمینگ لاجیتک با فناوری «HERO» و حساسیت فوق العاده بالای 12000DPI است که از تکنولوژی Lightspeed نیز بهره می برد.

محصول مورد بحث همچنین به سوییچ های اختصاصی «Romer-G» و شش دکمه قابل برنامه ریزی (G-key) در سمت چپ کیبورد مجهز شده و با دو عدد باتری قلمی، 18 ماه کار تور ارزان مالزی می کند.

موس G603 از حساسیت قابل توجه 12000DPI برخوردار است

ابتدا به سراغ کیبورد مکانیکی و 150 دلاری «G613» می رویم که با حذف سیم، از فناوری ارتباطی پر سرعت «Lightspeed» بهره برده و طبق ادعای کمپانی، تنها 1 میلی ثانیه تأخیر دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *